PODpalacz napisał(a):

Tego nie wiesz, chyba, że zajmujesz się budżetem klubu.A nawet jeśli, to nie żaden powód do radości.
Wisła bez dodatkowego napastnika, z niesprawnym Brożkiem, może seryjnie tracić punkty, a wraz z nimi dalsze pieniądze. To klubowi jeszcze mniej się kalkuluje.
Daniel Alves napisał(a):

|
kurcze dni mijają a o napastnikach cicho... czyżbyśmy się rozmyślili i nie będzie już transferów?
|
Odwołanie Wilczka, może być czytelnym sygnałem, że tak. Góra być może zmieniła wcześniejsze ustalenia z trenerami, wracając raz wtóry do krótkoterminowego myślenia, co zawsze stanowi pierwszy krok do tragedii.