Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20759
Stary 12.02.2010, 15:27
junkhead napisał(a):Wyświetl post
miał przejść w lipcu ale juz sie dogadali, w pierwszym sparingu Arka zremisowała 2:2 a Bozok zaliczył dwie asysty

jeśli Wisła sie teraz nie wzmocni to trudno będzie po wygraniu mistrzostw w eliminacjach do LM, widomo ze Skorża chce zawdników gotowych do gry ale jak przyjdą w lipcu to moze byc mało czasu na zgranie (wiadomo urlopy itd) a jeśli myslimy poważnie o LM to jeśli sie wzmacniać to tylko teraz

Jak Bóg da, to Skorża na sezon 2010/2011 będzie kupował sobie Łobodzińskiego do innego klubu, w którym go zatrudnią, bo nie chcę mi się wierzyć, że ktoś może wpaść na pomysł przedłużenia kontraktu Skorży.
.
Odpowiedz cytując