Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
20759
12.02.2010, 15:27
junkhead
napisał(a):
miał przejść w lipcu ale juz sie dogadali, w pierwszym sparingu Arka zremisowała 2:2 a Bozok zaliczył dwie asysty
jeśli Wisła sie teraz nie wzmocni to trudno będzie po wygraniu mistrzostw w eliminacjach do LM, widomo ze Skorża chce zawdników gotowych do gry ale jak przyjdą w lipcu to moze byc mało czasu na zgranie (wiadomo urlopy itd) a jeśli myslimy poważnie o LM to jeśli sie wzmacniać to tylko teraz
Jak Bóg da, to Skorża na sezon 2010/2011 będzie kupował sobie Łobodzińskiego do innego klubu, w którym go zatrudnią, bo nie chcę mi się wierzyć, że ktoś może wpaść na pomysł przedłużenia kontraktu Skorży.
.
vote-for-mikey
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do vote-for-mikey
Znajdź inne posty napisane przez vote-for-mikey