Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
sorin320
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
470
12.02.2010, 14:53
bez jaj... przecież to jest obrzydliwe, ktos komu sie podoba powyszy projekt ma za przeproszeniem oczy w dupie... teraz mamy milion razy ładniejsze koszulki i zrozumcie to !
sorin320
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sorin320
Znajdź inne posty napisane przez sorin320