Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#469
Stary 12.02.2010, 14:39
Specjalnie na życzenie chester'a (dokładnie nie takie same, ale pasek jest.)


nawet całkiem ładnie to wygląda.

I Nasz tymczasowy ideał koszulki czyli Umbro z gwiazdą na ramieniu i przykład jak ciekawie (przynajmniej wg. mnie) wyglądała by Milka jako nasz "słodki" sponsor na koszulkach. Bo w końcu kogoś musimy na tamto miejsce znaleźć!!! (specjalnie nie dawałem marki piwa/sieci komórkowej/banku... bo jak wiemy Ekstraklasa dalej szuka sponsora i może ktoś z tej branży może zostać tytularnym naszej kiepskiej kopanej i zażąda wyłączności, tzn. żadnej konkurencji na koszulkach klubowych. Tak więc po części można zrozumieć brak sponsora głównego Wisły.

Ostatnio edytowane przez wonski_eNHa : 12.02.2010 o godz. 15:15.
Odpowiedz cytując