cyke napisał(a):

|
chyba się czepiasz teraz. gdzie u nas mieli by rozegrać taki mecz?
|
Chociazby na Nadwiślanie. Nie ma tam nawet grama śnieg i lodu.
Chodzi mi tylko o bzdurne zapowiedzi Skorży, że planują zagrać z dobrym rywalem z tamtejszej ligi. No to mają dobrego rywala. Zresztą nie ma co mówić, może się jeszcze okazać, że i to będą za wysokie progi. Bo póki co liga ukraińska nas punktuje mecz po meczu w zasadzie.