Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2119
Stary 12.02.2010, 14:35
cyke napisał(a):Wyświetl post
chyba się czepiasz teraz. gdzie u nas mieli by rozegrać taki mecz?
Chociazby na Nadwiślanie. Nie ma tam nawet grama śnieg i lodu.

Chodzi mi tylko o bzdurne zapowiedzi Skorży, że planują zagrać z dobrym rywalem z tamtejszej ligi. No to mają dobrego rywala. Zresztą nie ma co mówić, może się jeszcze okazać, że i to będą za wysokie progi. Bo póki co liga ukraińska nas punktuje mecz po meczu w zasadzie.
Odpowiedz cytując