Temat
:
Puchar Fanów!!
Wy¶wietl pojedynczy post
WRz¦
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
51
12.02.2010, 13:47
bartek89TS
napisał(a):
No odpowiedz jest prosta, wejdzie taki sobie parch,legionista,gumior,kuchenkorz,
¶ledz
itd itd
zobaczy Polonia Bytom-Wisła Kraków to na kogo zagłosuje
?odpowiadac chyba nie trzeba.Dobra jademy z tym głosowaniem, mamy sezon ogórkowy to mozna się troche pobawic
akurat Arka to zgoda Polonii więc tu zaskoczenia nie ma
WRz¦
Zobacz publiczny profil
Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć do WRz¦
ZnajdĽ inne posty napisane przez WRz¦