Wy¶wietl pojedynczy post
WRz¦
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 12.02.2010, 13:47
bartek89TS napisał(a):Wy¶wietl post
No odpowiedz jest prosta, wejdzie taki sobie parch,legionista,gumior,kuchenkorz,¶ledz itd itd zobaczy Polonia Bytom-Wisła Kraków to na kogo zagłosuje ?odpowiadac chyba nie trzeba.Dobra jademy z tym głosowaniem, mamy sezon ogórkowy to mozna się troche pobawic
akurat Arka to zgoda Polonii więc tu zaskoczenia nie ma
Odpowiedz cytuj±c