Wyświetl pojedynczy post
junkhead
Junior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20755
Stary 12.02.2010, 12:55
a mi sie wydaje ze mozna bylo ściągnąć albo Rengifo albo Costly-ego, to byli zawodnicy sprwadzeni w polskiej lidze i bez testów do wzięcia... teraz to trzeba testować jakiś no-name'ów i tracić czas i kase...z resztą to że teraz zawdoników chcemy testować to świadczy też o tym jaki mamy skauting, w Lechu jakoś bez testów podpisują kontrakty z Białorisunami, a to wynika z obserwacji...
Odpowiedz cytując