Do imformatyków.
miałem neta z TP. zapodałem sobie neta z Netii. Komputer pudło podłączone i smiga. ale jak chce laptoka podłączyc to mam problemy. tzn albo mnie łączy normalnie i ten monitorek jest na zielono ale nie właczen strony internetowej. Albo monitorek ten w prawym dolnym rogu na pasku jest z czerwonym X i czasem mi zaskoczy net ale na chwile i mnie wyrzuca. (chodzi o WiFi). o co kaman

nie siedze w temacie więc proszę o pomoc. Aha ta instrukcje co załączyli do zestawu mogą sobie w dupe wsadzić. Nie ogarniam konfiguracji a próbowałem na różne sposoby. niestety nie działa :/