Wyświetl pojedynczy post
DYRU
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14373
Stary 12.02.2010, 12:28
Do imformatyków.

miałem neta z TP. zapodałem sobie neta z Netii. Komputer pudło podłączone i smiga. ale jak chce laptoka podłączyc to mam problemy. tzn albo mnie łączy normalnie i ten monitorek jest na zielono ale nie właczen strony internetowej. Albo monitorek ten w prawym dolnym rogu na pasku jest z czerwonym X i czasem mi zaskoczy net ale na chwile i mnie wyrzuca. (chodzi o WiFi). o co kaman nie siedze w temacie więc proszę o pomoc. Aha ta instrukcje co załączyli do zestawu mogą sobie w dupe wsadzić. Nie ogarniam konfiguracji a próbowałem na różne sposoby. niestety nie działa :/
...Pamiętaj gdzie Twój Kraj! Gdzie Dom Twój, bratni śpiew. I Tego nie porzucisz nigdy, Dumy z własnej Ojczyzny!...
Odpowiedz cytując