AS82 napisał(a):
|
Najgorzej sprawa wyglada z Garguła ,nie wiadomo kiedy bedzie grał i jak bedzie grał ,a za ten kontrakt ktory mu zaoferowalismy mozna by sciagnac innego pilkarza
|
Z tego co pamiętam to Garguła ma kontrakt motywacyjny, więc aktualnie duzej gazy nie pobiera. Większa nadzieja w Łobodzińskim, a raczej w jego wrocławskich harcach..