Temat
:
Barwy, rzecz święta
Wyświetl pojedynczy post
Dagobert
Senior Member
Od: 09.2009
Offline
#
21
12.02.2010, 09:19
a to oznaka za mistrzostwo 26 rok jak widać są i czerwony i biały i niebieski choć oczywiście lekko się rożni od tego co dziś
Dagobert
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dagobert
Znajdź inne posty napisane przez Dagobert