Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kuba-wisla
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
14368
11.02.2010, 22:57
Leć na komende najlepiej, skoro stać cię na to żeby mieć całe oprogramowanie legalne to możesz mi także kupić office'a nie będe musiał go na lewo kombinować. Nie umiesz/nie chcesz pomóc - zamilcz.
Jazda Jazda Jazda BIAŁA GWIAZDA!!!!!!!!
kuba-wisla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kuba-wisla
Odwiedź stronę domową użytkownika kuba-wisla!
Znajdź inne posty napisane przez kuba-wisla