Wyświetl pojedynczy post
Adbat
Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#316
Stary 11.02.2010, 22:19
Dzieki za info. Ciężka miały grupę bo Spartak wiadomo ze jest teraz najlepszy a Fenerbachce też mocne. Trzeba będzie walczyć. Dobrze, że mamy przewagę własnego parkietu. No to czekają Nas wspaniałe emocje i ciekawy wyjazd.
Odpowiedz cytując