Temat
:
KOSZYKARKI - Wisła Can-Pack Kraków w sezonie 2009/2010 - informacje, komentarze etc.
Wyświetl pojedynczy post
Adbat
Member
Od: 09.2006
Offline
#
316
11.02.2010, 22:19
Dzieki za info. Ciężka miały grupę bo Spartak wiadomo ze jest teraz najlepszy a Fenerbachce też mocne. Trzeba będzie walczyć. Dobrze, że mamy przewagę własnego parkietu. No to czekają Nas wspaniałe emocje i ciekawy wyjazd.
Adbat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adbat
Znajdź inne posty napisane przez Adbat