|
Wie ktoś gdzie kupie w Krakowie wódke tylko taką większą? To była bodajże 3 litry.
Przy okazji, szukam jakieś fotki naszych kopaczy z perspektywy trybun, żeby było widać ich i murawe. Najlepiej bez twarzy.
Ostatnio edytowane przez bercik860 : 11.02.2010 o godz. 18:38.
|