Wyświetl pojedynczy post
bercik860
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14362
Stary 11.02.2010, 18:34
Wie ktoś gdzie kupie w Krakowie wódke tylko taką większą? To była bodajże 3 litry.

Przy okazji, szukam jakieś fotki naszych kopaczy z perspektywy trybun, żeby było widać ich i murawe. Najlepiej bez twarzy.
Ostatnio edytowane przez bercik860 : 11.02.2010 o godz. 18:38.
Odpowiedz cytując