Wyświetl pojedynczy post
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14356
Stary 11.02.2010, 13:45
Zgadzam się! Zwłaszcza to miejsce przy oknie! Wczoraj byłem w herbaciarni na Floriańskiej http://www.eherbata.pl/news/herbaciarnia_krakow Ktoś z tego forum polecał ją jako miejsce gdzie można napić się Yerby. Baardzo przytulnie, baardzo miła obsługa. Świetne jest miejsce w którym siedzi się na dywanie a opierasz się o poduszki. Ceny herbat w okolicy 10zł cena Yerby tak samo. Ale warto.. naprawdę.
Ostatnio edytowane przez Lupo : 11.02.2010 o godz. 14:56.
Odpowiedz cytując