Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Hanex
Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline
#
7187
11.02.2010, 12:32
Pan Czarny jakby znał historie tego projektu to by tak nie mówił... Było kilka(naście) stron wstecz.
Jazda jazda jazda! BIALA GWIAZDA!!
Hanex
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Hanex
Znajdź inne posty napisane przez Hanex