Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14355
Stary 11.02.2010, 12:19
Macie do polecenia jakąś przytulną knajpkę,kawiarnie,do wyjścia na pierwszą randkę z dziewczyną ?
Myślałem w sumie o Cafe Manekin na Tomasza,bardzo tam miło
Odpowiedz cytując