Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4691
Stary 11.02.2010, 12:04
wg mnie jedynie przy 2 był bez szans bo był zasłonięty..

koyot proszę Cie a 1 bramka co to było jeszcze piłka nie doszła do strzelca a on się rzucił w miejscu.. a piła nawet nie leciała w str bramki. jakby zamist tego zrobił krok w przód skruciłby kąt to by miało jakiś sens a tak to rzucił sie na powietrze a kolo strzelił bez problemu..

i przy 3 to samo kryje krótki słupek i wpada mu tam brama, zawsze jak tak jest obwinia się po części bramkarza
Ostatnio edytowane przez Kluvi : 11.02.2010 o godz. 12:22.


Odpowiedz cytując