wg mnie jedynie przy 2 był bez szans bo był zasłonięty..
koyot proszę Cie a 1 bramka co to było

jeszcze piłka nie doszła do strzelca a on się rzucił w miejscu.. a piła nawet nie leciała w str bramki. jakby zamist tego zrobił krok w przód skruciłby kąt to by miało jakiś sens a tak to rzucił sie na powietrze a kolo strzelił bez problemu..
i przy 3 to samo kryje krótki słupek i wpada mu tam brama, zawsze jak tak jest obwinia się po części bramkarza