Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4433
Stary 11.02.2010, 10:58
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
W sumie racja. Ale jak już nauczy się taki biegać to jeszcze by się nauczył poruszać po boisku.


Co do Amiki. Powinni definitywnie zmienić nazwę pod jaką występują naprawdę. Inaczej w dalszym ciągu będą klubem pokroju Tygodnika Miliarder Pniewy. A co do samej Amiki,to dziwię się bardzo,bo jak to jest,że klub z którego pochodzi Fruzjer jest bez zarzutów. Stary Lech to wiadomo,ale Amika. Na zdrowy rozum.
Przecież wiesz, że przepisy antykurupcyjne to w polskiej rzeczywistości mają zaledwie kilka lat. W okresie działalności fryzjera w Amice tych przepisów nie było, więc nia można faciowi postawić zarzutów. Z kolei na prawdziwe śledztwo w PZPN-ie odnośnie przekrętów z 90tych lat - choćby finał PP Amica - Aluminium Konin czy mecz o MP Legia Górnik Zabrze, gdzie dla sędziów były to ostatnie mecze w karierze - nigdy nie zostało wszczęte. Jedyny Ryszard Kulesza, który próbował cokolwiek zrobić z przekrętem ŁKS-owsko- Legijnym - pamiętna licytacja na bramki na Naszym stadionie, ale i tak został on zaszczekany przez wszystkich. Jak sobie przypomnę ten syf (bo meczem trudno to było nazwać) w wykonaniu naszych "graczy" - te piękne przewracanie sie na widok legijnych zawodników - wystarczy kliknąć by sobie przypomnieć
http://www.youtube.com/watch?v=_c_mNXHbUC4
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując