Wyświetl pojedynczy post
rospun
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20711
Stary 10.02.2010, 23:16
Chciałbym Wam tylko przywrócić trzeźwe myślenie.

1. Ba prawdopodobnie ma wysoki kontrakt indywidualny, inaczej nie opłacałoby się Wiśle zatrudniać go na jedną rundę. Gdyby miał niski kontakt i większy czas zatrudnienia - Wisła zawsze mogłaby go sprzedać choćby za 100k euro.

2. Opcja przedłużenia kontraktu prawdopodobnie jest dla klubu, więc zgoda Ba została wyrażona już podczas podpisywania kontraktu.

3. Macie rewelacyjnie (prawdopodobnie) podpisany kontrakt, 3,5 miesiąca wynagrodzenia to niewiele gdyby się nie sprawdził, ale gdyby okazał się dobry - będzie kasa za transfer lub kilka lat pociechy. Może już dość narzekania malkontentów?
Odpowiedz cytując