|
Dla mnie to tylko pokazuje jaka nasza polityka transferowa jest nędzna. Zatrudniamy na zasadzie fuksa, albo sie uda albo nie. Można iść dalej albo się zbłaźnimy poraz kolejny w pucharach albo nie. Może się fuksnie i tym razem runde dalej zajdziemy. I nie zrozumcie mnie źle z kims takim jak Ba co rok w piłke nie grał to jest kontrakt taki jaki powinien być, tylko że klub który chce o coś grać powinien mieć jakiś plan transferowy, a nie liczyć na fuksa, ze może przy wielkim szczęściu będziemy mieć gracza o jako takim poziomie.
Czekam, rozpaczliwe ruchy transferowe, polegające na liczeniu na farta ze ktoś do nas za tanioche trafi i szcześliwie okaże się piłkarzem potrzebnym. Jednocześnie przypominam że w poprzedniej rundzie nasza kadra pod wzgledem ilości zawodników do gry to była nędza, a w tym okienku odszedł napastnik i pomocnik. Teraz luke po pomocniku załatali i jak nawet uda sie fuksem kogoś do ataku pozyskać to i tak stan piłkarzy zdolnych do gry bedzie taki sam, a sam Skorża mówił ze potrzebuje więcej ludzi do gry.
Ostatnio edytowane przez Baala : 10.02.2010 o godz. 21:47.
|