Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20703
Stary 10.02.2010, 21:39
Ja się tylko zastanawia na tą klauzulą przedłużającą – a co będzie jak Ba będzie miał sezon konia (oby) i powie nam po pół roku pa pa ? Bo chyba obie strony muszą wyrazić zainteresowanie przedłużeniem kontraktu (casus Dolhy)
Odpowiedz cytując