Incognito2192 napisał(a):

|
Skąd żeś Pan to wszystko wywnioskował?
|
a) gdyby klub miał kasę dla mauro - mauro by został.
b) mauro chciał zarabiać tyle samo
c) mauro nie został
ergo klub miał mniej kasy, niż chciał mauro.
d) jeśli podpisali kogoś na miejsce mauro znaczy, że dali mu mniej niż mauro. patrz a)
e) żyję w przeświadczeniu, zapewne błędnym, że klubowi zależy na progresji
ergo zatrudnianiu lepszych na miejsce gorszych.
natomiast 1/10 pogra u nas ponieważ 5 lat, to pięć sezonów, pół sezonu to 1/10 pięciu.
dlaczego pięć lat (przynajmniej) ponieważ bardzo wielu do tego wieku gra, a właściwie niewielu kończy wcześniej.
a czas na znalezienie zastępstwa - za dwa miesiące przychodzi oferta na Dżuniora D. z Realu Madryt opiewająca na 50 milionów euro, a Mączyński powie nam takiego wała, nowy kontrakt wsadźcie mi pod paznokieć. w tym wypadku można przedłużyć kontrakt Ba na kolejne dwa sezony.