Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20698
Stary 10.02.2010, 19:52
gooro33 napisał(a):Wyświetl post
Skoro Irek tak słabo mówi po francusku, ciekawe jak oni się dogadali Może Irek zachęcał go do powrotu do Auxerre, ale przekaz wyszedł trochę inny...
szczerze? widziałem ostatnio jakiś pomeczowy wywiad z Irkiem we Francji i sądzę, że mówił lepiej niż po Polsku


a co do Issy Ba - kontrakt pewnie dwa razy niższy niż Mauro, umiejętności pewnie podobne, a z 5 lat powiniem pograć, z czego 1/10 co najmniej u nas. Daje też czas na znalezienie kogoś bardziej perspektywicznego w przypadku utraty Diaza i Mączyńskiego.
.
Odpowiedz cytując