szczerze? widziałem ostatnio jakiś pomeczowy wywiad z Irkiem we Francji i sądzę, że mówił lepiej niż po Polsku
a co do Issy Ba - kontrakt pewnie dwa razy niższy niż Mauro, umiejętności pewnie podobne, a z 5 lat powiniem pograć, z czego 1/10 co najmniej u nas. Daje też czas na znalezienie kogoś bardziej perspektywicznego w przypadku utraty Diaza i Mączyńskiego.