Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7178
Stary 10.02.2010, 18:56
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
To stwierdzenie wszystko wyjaśnia.Lepiej już nic nie mów.Jakby za przeproszeniem ktoś nasrał na środku trybuny C i dal za to żeby tam to było przez 15 lat - 1 mln USD tez byś był za?
No doskonale porownanie trafiajace w samo sedno! Ja mowie o estetycznym logo a Ty o oddawaniu kalu na trybunie.
Tosmy sie spotkali w pol drogi...


Zreszta nie ma co kruszyc kopii o cos na co nie mamy zadnego wplywu.
Ostatnio edytowane przez As : 10.02.2010 o godz. 19:14.
Odpowiedz cytując