Arapaho napisał(a):

To stwierdzenie wszystko wyjaśnia.Lepiej już nic nie mów.Jakby za przeproszeniem ktoś nasrał na środku trybuny C i dal za to żeby tam to było przez 15 lat - 1 mln USD tez byś był za?
|
No doskonale porownanie trafiajace w samo sedno! Ja mowie o estetycznym logo a Ty o oddawaniu kalu na trybunie.
Tosmy sie spotkali w pol drogi...
Zreszta nie ma co kruszyc kopii o cos na co nie mamy zadnego wplywu.