Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20694
Stary 10.02.2010, 18:55
Patrząc na poziom ligi francuskiej, który jak dla mnie jest bardzo wysoki, ciężko powiedzieć być może jest to już 3 liga w europie należy się zastanawiać co taki zawodnik robi w Wiśle. Jedynym argumentem jest to, że po ciężkiej kontuzji nie wrócił do formy dlatego tą kontuzją nie należy traktować jak jakąś jego wadę bo on tylko dzięki niej trafił do Wisły. Skoro Skorża mając go tyle czasu na testach jest "za" to znaczy że jest dobry albo rokuje taką nadzieję, że będzie dobry.
Odpowiedz cytując