Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7177
Stary 10.02.2010, 18:52
A wiadomo cos o elewacji naszego stadionu?Jest jakas przewidziana?Bo sam beton racej slabo bedzie sie prezentowal..
Gdzieś na forum pejsów widziałem ich elewacje, no i co tu duzo mówic bedzie w miare efektowna...
Odpowiedz cytując