stawski napisał(a):

A ileż osób przerabia u nas konsolę żeby zrobić kopie zapasowe Przez te "kopie" dalej w Polsce nie ma live'a. Skoro jest załóżmy 100 tysięcy konsol sprzedanych, a gier w miesiącu sprzedaje się tysiąc, to o czym my mówimy?
Ściąganie filmow, muzyki na własny użytek nie jest przestępstwem, i pewnie gier też nie, ale głównie chodzi tu o multiplayer. Nie zbanują Ci Xboxa bo grasz sobie w GTA w singla. Ale jak odpalisz multi, to już szanse masz duże, o czym choćby Dymek się przekonał. Film obejżysz i skasujesz, a w MW2 grasz i grasz i grasz.... Zresztą wszystko wskazuje na to, że i tak pożegnamy się z pudełkami i będziemy MUSIELI kupować gry on-line. I to, jako zbieracza mnie martwi. Skończy się nie tylko piractwo, ale też niestety wymiana. I jestem dziwnie przekonany że sprzedaż gier dramatycznie spadnie.
Ok. Skończmy już o piractwie, każdy ma swoje zdanie i światopogląd.
Jak tam MW2 dobiłem do 62 levelu - zero czasu na granie niestety. może w weekend coś pogram. Zagrałem wczoraj w demo BC2, ale jakoś nie jestem zauroczony.... Może trzeba siębardziej wgryźć w temat
|
Tlumaczenie typu "Kali ukrasc krowa"

Film obejrze i skasuje - ok, gre przejde i tez skasuje. A chce wiecej pograc ? Film tez moge ogladnac wiecej niz jeden raz. Pokretne tlumaczenia
Co to kupowania przez internet, co to za problem pozniej spiracic ? Malo jest teraz takich gier ? Juz byly internetowe zabezpieczenia niedozlamania, wiadomo jak sie skonczylo