Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4691
Stary 10.02.2010, 17:37
Mareq napisał(a):Wyświetl post
A mnie obchodzi to , czy ktoś miał rację pisząc , że rząd nie chce robić cięć w administracji . Biorąc pod uwagę , to że gabinet Tuska zainicjował działania mające na celu obniżyć zatrudnienie w administracji .

Kiedy będziemy mogli oceniać , czy chęci nie są pozorowane ?
Jak rząd przyjmie projekt aktu ? jak przejdzie przez parlament bez znaczących poprawek ? Jak prezydent go zawetuje , czyli wystąpi brak efektów , to też nie będziemy mogli oceniać , że rząd chciał ?
Nikt nie ocenia polityków po deklarowanych (zawsze dobrych) chęciach. Jeżeli przeprowadzą sprawnie redukcję administracji, będzie można mówić o sukcesie. Jeżeli spłodzą jakiś bubel albo temat się rozmyje, to nikogo raczej nie będzie obchodzić, że "chcieli dobrze".

Na razie nie zrobili w tej kwestii nic.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!