|
To pierwszy ruch transferowy w tym okienku, za który można Skorżę plus sztab pochwalić. Na papierze Ba wygląda na piłkarza zdecydowanie lepszego od Cantoro, a więc progres jest.
Czy się u nas sprawdzi, to już inna sprawa.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.02.2010 o godz. 17:40.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|