Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20684
Stary 10.02.2010, 17:04
someonewisp napisał(a):Wyświetl post
Czyli można już otwierać szampana?
można!cieszmy się z playera który w Kraku moze nie da z piiąchy żadnej kobiecie!...lece do kumpla z tą informacją...moze nie zwariuje z radości
Odpowiedz cytując