Wyświetl pojedynczy post
$iWu$
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5868
Stary 10.02.2010, 14:36
Dokładnie jak Zwierze wyżej pisał serie mają zbyt dobrą. Parma na kimś musi się przełamać... Inter ostatnie 4 mecze miał u siebie (2 liga 2 puchar) więc mają serwie 4W, ale przed tymi meczami mieli wypad do Bari i już tylko D... Ja Inter już ostatnio odpuściłem, a dzisiaj to bym za żadne skarby tego nie pobrał... ;]
Odpowiedz cytując