Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20659
Stary 10.02.2010, 13:27
koyot o czym Ty piszesz chłopie ja pisze o naszej kadrze i o zawodnikach którzy sa już tyle lat u nas że pasuje się określić czy są w stanie zawitać do pierwszej 11 czy nie i tyle w temacie

GacekCCM poczytaj sobie forum jakie to wizje się snują że jak wejdą młodzi to poniesiemy klęskę..
a 2 sprawa piszesz że Burliga i Mączyński nie mają doświadczenia, to czemu 2 bramkarzem jest Juszczyk który w ciągu 5 lat zagrał w Wiśle 5 meczy a na Cyprze jedną rundę...
a i jeszcze jedno Mączyński w ŁKS ie grał sporo i pochlebnie się o nim wypowiadano więc najwyższa pora go spr jak się nie nadaje to sprzedać. Sam o tym wspomniał że już wolałby by jego sytuacja była konkretna, a nie kolejne wypożyczenie


Odpowiedz cytując