Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20657
Stary 10.02.2010, 13:10
nie ma co liczyć że Wisła wzmocni się tej zimy kimś !!!brak kasy !!!widać gołym okiem!!!nawet nie ma mowy żeby Maciej S. sprowadził do składu chłopaka który miał by się rozwijać jak Marcelo nie mówiąc o tym że miał by ktoś przyjść pokroju Błaszczykowskiego Emiliana D Kalu .A na dobry transfer pewny w Polsce jest tylko 4 zawodników Lewandowski ,Peszko ,chinyama,Traore z zagłebia nie oszlifowany piłkarski talent!!!ale o tym nie ma co marzyć .wiec nie ma to tamto trzeba się liczyć że za 2 lata będziemy w tabeli tam gdzieś za kimś bo rywale nie śpią a w Wiśle kasy już brak!

Odpowiedz cytując