Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20654
Stary 10.02.2010, 12:51
koyoot napisał(a):Wyświetl post
No to co najmniej polowa pilkarzy w calej Polsce powinna zostac sprzedana c*** wie gdzie bo rzadko kto jest w stanie sie wybic. Lewy, Rybus, Maly, Blaszczykowski, Sobiech, Sadlok to naprawde rzadkie przyklady, na szczescie coraz czestsze w Polskiej pilce.
Coraz częstsze? Hmm...ciekawy czy taki Sadlok, jakby nie miał taty prezesa, grałby w Ruchu.

Kilka lat wstecz, mistrzowska Wisła została napakowana młodymi talentami. Od Adriana Napierały i Łukasza Nawotczynskiego po Sebka Fechnera i Pawła Strąka.
Prosze zauwazyc, ze wtedy czy media czy kibice, kazdy twierdził że Ci zawodnicy to talenty.
Czy byli talentami? Wystarczy spojrzec kto gdzie teraz gra i odpowiedz sama sie pojawi.
Wszyscy ich uważali za talenty, bo byli młodzi i grali. GRALI ! !
Niechze Skorża wypuści Maczyńskiego i Chrapka, niech pograja z 3,4 dobra mecze. Też okrzykniemy ich talentami.
Jak dla mnie z tych młodych, czyli zawodnikow ponizej 22 roku zycia, to jedynie u Roberta L. widac talent. Mały jest ambitny, zadziorny ale czy ma talent?
Zreszta, nie wiem czy my Polacy, wogole mozemy uzywac słowa talent, wszakże od czasów rudego Zbyszka B. to my super gwiazd nie mielismy. Ok. Jeszcze Kosecki, bo grał w bardzo dobrych klubach, klubach w jakich teraz nie gramy.
Aktualnie naszymi "gwiazdami" sa rezerwowi bramkarze w Premier League, i szybki napastnik ze średniej francuskiej drużyny.
My chyba nie mamy talentow, tylko materiały na przyszłych piłkarzy.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując