Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20651
Stary 10.02.2010, 12:02
co do Ćwielonga to czas pokarze nie jestem wróżką by mu przyszłość wróżyć, życzę mu jak najlepiej.

mi chodziło o jedno mamy młodych piłkarzy po 23 lata i co ciąge będziemy ich wypożyczać? to już najwyższa pora bo ocenić ostatecznie ich przydatność do 1 składu i o to mi chodzi, kto się nie sprawdza zostaje sprzedany..

i nikt tu nie mówi o wrzucaniu na mecz połowy młodzików, tak jak niektórzy na forum snują już takie wizje połączone ze sromotną klęską hehe


Odpowiedz cytując