Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 10.02.2010, 10:15
Zapytać Skorży czy byłby wstanie podpisać kontrakt, który wchodziłby w życie tylko w momencie zdobycia mistrza.

Również można poprosić o skomentowanie decyzji o zwolnieniu Marka Wilczka. Zapytać czy planuje nacisnąć władzę klubu na to aby poprawiły się warunki do szkolenia młodzieży w klubie. Tak ogólnie jak wyobraża sobie przyszłości Wisły.

Co do zdjęć to przydałby się też zdjęcia "otoczenia" hotelu, miasta, itp.
Odpowiedz cytując