Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20642
Stary 10.02.2010, 10:02
Charlie_ napisał(a):Wyświetl post
Ale przecież Kokoszka wiosną 2008 grał naprawdę sporo wobec kontuzji/kartek Clebera, Głowackiego i Dudki, a wobec odejścia tego ostatniego jesienią miał otrzymywać jeszcze więcej szans. Ale uciekł a zamiast tego dostaliśmy Marcelo, który bije go na głowę i bez którego moglibyśmy obecnie pomarzyć o pierwszym miejscu i o ubiegłorocznym mistrzostwie zapewne też.
Zgoda co do Marcelo, piłkarz dobry. W myśl zasady - "trafiło się ślepej kurze ziarno". Ale to nie jest gra dobra na dłuższą metę...

Zdecydowanie bardziej przemawia do mnie posiadanie rozsądnej, długofalowej polityki organizacyjno - transferowej. Piłkarz pokroju Marcelo trafi się nam raz na 5 lat, a żyć trzeba.
Odpowiedz cytując