Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1842
Stary 10.02.2010, 01:50
Sopranos napisał(a):Wyświetl post
pan dudi niech sobie przeczyta poniższy artykuł, a potem niech się zastanowi czy insynuacje jakoby Skorża miał wysadzić Wilczka ze stołka były na miejscu.

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,358...pograzyla.html
Zawsze pozostaje pytanie , na ile dany artykuł jest wiarygodny.Akurat za Basałaja gazety były tylko tubą propagandową(w sensie - Ty mi napiszesz coś co chce a potem dostaniesz jako pierwszy dobre info - choćby na temat transferów/zmian itp) - czy teraz jest inaczej?

dla mnie o tyle to wszystko jest dziwne bo jakim cudem Wilczek miałby możliwości by coś wpisywać - To jest kwestia RN która jak sama nazwa wskazuje - nadzoruje m.in finanse.Nie od dziś wiadomo że jeśli jest jakiś potencjalny transfer to blokuje go bądź zatwierdza RN a nie Wilczek czy kto tam był przed nim.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 10.02.2010 o godz. 01:52.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując