Sopranos napisał(a):

Zawsze pozostaje pytanie , na ile dany artykuł jest wiarygodny.Akurat za Basałaja gazety były tylko tubą propagandową(w sensie - Ty mi napiszesz coś co chce a potem dostaniesz jako pierwszy dobre info - choćby na temat transferów/zmian itp) - czy teraz jest inaczej?
dla mnie o tyle to wszystko jest dziwne bo jakim cudem Wilczek miałby możliwości by coś wpisywać - To jest kwestia RN która jak sama nazwa wskazuje - nadzoruje m.in finanse.Nie od dziś wiadomo że jeśli jest jakiś potencjalny transfer to blokuje go bądź zatwierdza RN a nie Wilczek czy kto tam był przed nim.