A szkoda , że tak mało zdjęć jest z najciekawszego dziś elementu treningu przedpołudniowego czyli mianowicie chodzi mi o te pojedynki jeden na jednego , a naprawdę szkoda , że nie było to filmowane. Ale to nic , na prawdę rzadko spotykany trening mieli w dodatku bardzo ciekawy i emocjonujący.A wiadomo już co z Issa Ba
