canarinhos napisał(a):

Tak naprawde to sam Skorza przeciez nie mial wielkiego pola manerwu.
Edek z Jozkiem (jesli to oni..) wypatrzyli tego Ba ,przyjechal ,i tak juz chyba zostanie.
Pilkarz ktory moze okazac sie komletnym niewypalem albo kims kto nas naprawde wzmocni.
kazdy chialby to drugie ale zycie pokazuje ze nie jest tak zawsze.
jesli jednak Maciej go zostawil to moze jednak cos tam u niego widzi ,ale to sie dopiero okaze w tej rundzie.