WiślakMyślenice napisał(a):

|
To dlaczego nie robi tego samego z Mączyńskim i Burligą? Jeżeli są za ciency, to po jaką cholerę ich trzyma w składzie?
|
Bo kogoś cholera jasna w tym składzie musi mieć. I tak nie będą grać, bo są najzwyczajniej słabi. Co tu ukrywać. Małecki czy Boguski prezentują wysoki jak na Ekstraklasę poziom. Reszta młodzieży, najwyraźniej nie nadaje się. Proste jak konstrukcja cepa. Nie szukałbym tu drugiego dna.