kaco1985 napisał(a):

|
Ciekawi mnie 1q2, czy Ty bys zmienil najlepszego prawego pomocnika ligi i reprezentanta po kilku meczach bez formy na juniora, (ja chyba bym dawal wiecej szans reprezentantowi, aby sie odnalazl w nowej druzynie)
|
Kiedy Łobodziński był najlepszym prawym pomocnikiem ligi?