Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20619
Stary 09.02.2010, 21:32
kaco1985 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawi mnie 1q2, czy Ty bys zmienil najlepszego prawego pomocnika ligi i reprezentanta po kilku meczach bez formy na juniora, (ja chyba bym dawal wiecej szans reprezentantowi, aby sie odnalazl w nowej druzynie)
Kiedy Łobodziński był najlepszym prawym pomocnikiem ligi?
Odpowiedz cytując