http://ekstraklasa.wp.pl/kat,77154,t...wiadomosc.html
GŁOSUJEMY!!!
Na początku ćwierćfinałów było tak: 60% Wisła - 40% Polonia, ale teraz widać że większość z nas zlekceważyła Bytomian, w efekcie czego zbliżyli się do nas na 2% Inna sprawa że dziewczyny z gorszej strony Błoń ich wspomagają, bo ich już nie ma w tej zabawie
Każdy niech oddaje głosy ze wszystkich przeglądarek internetowych
GŁOSUJEMY!!!
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,77154,t...wiadomosc.html