Wyświetl pojedynczy post
Damian Berger
Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 09.02.2010, 20:30
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,77154,t...wiadomosc.html

GŁOSUJEMY!!!

Na początku ćwierćfinałów było tak: 60% Wisła - 40% Polonia, ale teraz widać że większość z nas zlekceważyła Bytomian, w efekcie czego zbliżyli się do nas na 2% Inna sprawa że dziewczyny z gorszej strony Błoń ich wspomagają, bo ich już nie ma w tej zabawie Każdy niech oddaje głosy ze wszystkich przeglądarek internetowych

GŁOSUJEMY!!!

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,77154,t...wiadomosc.html
Odpowiedz cytując