Wyświetl pojedynczy post
kaco1985
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20611
Stary 09.02.2010, 20:02
dokladnie koyoot... jak Maly wrocil z wypozyczenia to odrazu Maciek dal mu szanse pograc, tak samo z Boguskim, ciekawe czemu hmm? . Widac, ze Maczynski, czy Kowalski sie jeszcze nie nadaja (bez obrazy) Kowalskiego sprawdzil w sparingu na prawej obronie, nie pokazal sie dobrze to wolal go jeszcze wyslac na wypozyczenie, zobaczymy co zrobi z Maczynskim, moze tym razem sie pokazal z dobrej strony...
Ostatnio edytowane przez kaco1985 : 09.02.2010 o godz. 20:11.
Tylko Wisła Nasz T.S. !

Wierność
Odpowiedz cytując