dokladnie koyoot... jak Maly wrocil z wypozyczenia to odrazu Maciek dal mu szanse pograc, tak samo z Boguskim, ciekawe czemu hmm?

. Widac, ze Maczynski, czy Kowalski sie jeszcze nie nadaja (bez obrazy) Kowalskiego sprawdzil w sparingu na prawej obronie, nie pokazal sie dobrze to wolal go jeszcze wyslac na wypozyczenie, zobaczymy co zrobi z Maczynskim, moze tym razem sie pokazal z dobrej strony...