Tasio1906 napisał(a):

|
Chociaż tyle dobrze, że chłopakinie siedzą na ławie aleogrywają sie (vide Kowalski, Kubowicz, Mączyński). Maciek powinien wpuszczać choćby na 5 minut Czekaja, Chrapka i Leszczaka. Burliga i Mączyński niech idą do ŁKS-u na wypożyczenie bo w ich wieku liczy się każdy występ w pierwszym skladzie...
|
Leszczaka to już na pewno na taki krótki czas nie będzie wpuszczał
