Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4416
Stary 09.02.2010, 17:04
kot napisał(a):Wyświetl post
Domyślam się, jak na załączonym obrazku newsa, że zawsze będzie dwóch komentatorów tzn. z drużyn, które ze sobą grają. Iście diabelski pomysł Pana Janusza Basałaja, którego coraz bardziej podziwiam za innowacje. Przecież to chyba on stworzył "Jacka i Agatkę" w Canal+ a teraz realizuje kolejny swój pomysł w kolejnej TV, kto wie czy nie na miarę szerszej i równie istotnej przyszłości dla naszej piłki ?. Ja tam życzę mu powodzenia, gdyż co by nie mówić, Wisła raczej nie jest mu obojętna.
Filmik promujący jest fajny

http://www.youtube.com/watch?v=0GUIgYZXS1U

Aleks - a Ty jasnowidz że wiesz, że mrozu nie będzie ?

Żeby nie było, za przenoszeniem kolejki nie jestem!
Odpowiedz cytując