kot napisał(a):

|
Domyślam się, jak na załączonym obrazku newsa, że zawsze będzie dwóch komentatorów tzn. z drużyn, które ze sobą grają. Iście diabelski pomysł Pana Janusza Basałaja, którego coraz bardziej podziwiam za innowacje. Przecież to chyba on stworzył "Jacka i Agatkę" w Canal+ a teraz realizuje kolejny swój pomysł w kolejnej TV, kto wie czy nie na miarę szerszej i równie istotnej przyszłości dla naszej piłki ?. Ja tam życzę mu powodzenia, gdyż co by nie mówić, Wisła raczej nie jest mu obojętna.
|
Filmik promujący jest fajny
http://www.youtube.com/watch?v=0GUIgYZXS1U
Aleks - a Ty jasnowidz że wiesz, że mrozu nie będzie ?
Żeby nie było, za przenoszeniem kolejki nie jestem!