Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20597
Stary 09.02.2010, 14:36
Daniel Alves napisał(a):Wyświetl post
Tzn. że co, że ten Marco di Santo to niby młodzieżowy reprezentant Włoch lol? I co nigdzie o nim nie piszą? Czy może gra pod fałszywym nazwiskiem?
Chlopak strezlil bramke w meczu mlodej Wisly i tyle o nim wiemy...
Odpowiedz cytując