Mateusz Kowalski zagra z Wisla
wislasoccer.com napisał(a):
Wyjątek dla Kowalskiego
Zazwyczaj na piłkarzy wypożyczanych z Wisły nakładany jest zakaz występowania przeciwko Wiśle. Dla Mateusza Kowalskiego zrobiono wyjątek.
Wypożyczony na najbliższe pół roku (do 30 czerwca 2010) do Piasta Gliwice Mateusz Kowalski będzie mógł wystąpić w meczu przeciwko Wiśle. W umowie jego wypożyczenia nie zawarto bowiem klauzuli zakazującej mu grania przeciwko macierzystemu klubowi. Wygląda na to, że Biała Gwiazda będzie chciała sprawdzić jak poradzi sobie w spotkaniu z krakowianami.
autor: Galon
źródło: Przegląd sportowy
|