No to nic nie stoi chyba na przeszkodzie żeby je na biało przemalowali, bo taki zabieg to raczej przy budowie stadionu żaden kosztu. A jesli dzięki temu ma o wiele lepiej wyglądać to już w ogóle nie ma się nad czym zastanawiać tylko pędzle w dłoń i do roboty !!!!!!!!!!!!!!!!
