MCX napisał(a):

Frankowski, Żurawski, Kuźba (w formie przed wyjazdem do Olympiakosu).
I tyle. Który z nich miał wzrost koszykarza?
A bramek nie brakowało, strzelali aż miło było patrzeć.
Śmieszy mnie to całe polowanie na wysokiego napastnika. Śmieszy i za razem żenuje.
|
Kuźba świetnie grał tyłem do bramki przeciwnika , potrafił się zastawić przytrzymać piłkę, dobrze grał głową i był silny a przede wszystkim był skuteczny a do tej trójki należy dodać też Dubickiego który był zmiennikiem ale który też potrafił strzelać gole. Myślę że teraz trenerowi nie chodzi tylko o wysokiego napastnika - ważne by ten napastnik był skuteczny , potrafił wykorzystywać taki sytuacje jakich na bramki nie umieli zamieniać Małecki czy Ćwielong a przy okazji jakby był trochę wyższy nikt by się nie obraził.