Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20593
Stary 09.02.2010, 08:18
MCX napisał(a):Wyświetl post
Frankowski, Żurawski, Kuźba (w formie przed wyjazdem do Olympiakosu).
I tyle. Który z nich miał wzrost koszykarza?
A bramek nie brakowało, strzelali aż miło było patrzeć.
Śmieszy mnie to całe polowanie na wysokiego napastnika. Śmieszy i za razem żenuje.
Kuźba świetnie grał tyłem do bramki przeciwnika , potrafił się zastawić przytrzymać piłkę, dobrze grał głową i był silny a przede wszystkim był skuteczny a do tej trójki należy dodać też Dubickiego który był zmiennikiem ale który też potrafił strzelać gole. Myślę że teraz trenerowi nie chodzi tylko o wysokiego napastnika - ważne by ten napastnik był skuteczny , potrafił wykorzystywać taki sytuacje jakich na bramki nie umieli zamieniać Małecki czy Ćwielong a przy okazji jakby był trochę wyższy nikt by się nie obraził.
Odpowiedz cytując